Het team

Het team bestaat uit 19 enthousiaste betrokken en bekwame leerkrachten, een Intern Begeleider (IB-er), een vakleerkracht bewegingsonderwijs, een schoolassistente en een conciërge onder leiding van een locatie- en meerscholen directeur. Onze leerlingen zijn gegroepeerd volgens het leerstofjaarklassensysteem. In het schooljaar 2018-2019 zijn er 3 combinatiegroepen (groep 1-2A, groep 1-2B en groep 5-6).
 

Locatie Mijzijde

Groep 1–2A: Mieke Vlooswijk (maandag en dinsdag) en Tirza Tuithof (woensdag t/m vrijdag) 
Groep 1–2B: Laura v.d. Werf (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag) en Thea Severs (woensdag). 
Groep 7: Annelies van Kleef (maandag, donderdag en vrijdag) en Philip van Straaten (dindsdag, woensdag)
Groep 8: Bregje Das (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag) Rolanda Riedé (woensdag)
 

Locatie Overstek

Groep 3: Evelien Rikken (maandag, dinsdag en woensdag) en Rolanda Riedé (donderdag en vrijdag)
Groep 4: Inge de Heide (maandag t/m woensdag) en Esther van Laarhoven (donderdag en vrijdag). 
Groep 5-6: Patricia Hemmer (maandag t/m woensdag) en Philip van Straaten (donderdag en vrijdag).
Patricia Mulder, ondersteunend (maandag-, dinsdag-, donderdag-, vrijdagochtend)
Interne Begeleiding: Sonja Hoogenboom (woensdag, donderdag en vrijdag).
Vakleerkracht bewegingsonderwijs (groep 3 t/m 8): Sharenda Hoogendijk (dinsdag).
Schoolassistente: Rita Busscher (maandag, dinsdag en donderdag).
Conciërge: Rudy Latuny op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. 
Locatiedirecteur: Marijke Peeters (maandagochtend, dinsdag t/m donderdag).
Meerscholen directeur: Gerard Miltenburg: (maandag, vrijdagochtend).

 

 

Juf Mieke

Groep 1-2A

Meer info

Juf Rolanda

Groep 3 & Rafikiklas

Meer info

Juf Laura

Groep 1-2B

Meer info

Juf Thea

Groep 1-2B

Meer info

Juf Bregje

Groep 8

Meer info

Juf Evelien

Groep 3

Meer info

Juf Inge

Groep 4

Meer info

Juf Esther

Groep 4

Meer info

Juf Patricia (Hemmer)

Groep 5/6

Meer info

Juf Patricia (Mulder)

groep 5/6

Meer info

Juf Annelies

Groep 7

Meer info

Juf Tirza

Groep 1-2A

Meer info

Meester Philip

Groep 5/6 en 7

Meer info

Juf Sonja

Interne Begeleiding

Meer info

Juf Sharenda

Vakleerkracht bewegingsonderwijs groep 3 t/m 8

Meer info

Juf Rita

Schoolassistente

Meer info

Meneer Rudy

Conciërge

Meer info

juf Marijke

Locatiedirecteur

Meer info

Meneer Gerard

Meerscholen directeur

Meer info